Zadzwoń do nas!   +48 667 666 272
  1. Czyściwa
  2. Folie
  3. Autoszyby
  4. O Firmie
Autoszyby

Oferujemy sprzedaż oraz wymianę szyb samochodowych uznanych markowych producentów:
PILKINGTON, SAINT-GOBAIN, NORDGLASS, SPLINTEX, GUARDIAN.

Świadczymy usługi naprawy szyb samochodowych oraz ich polerowania. Doradzamy w sprawach likwidacji szkód komunikacyjnych i osobowych. Nie posiadamy w sprzedaży szyb produkcji chińskiej.


MONTAŻ SZYB
Wymieniamy szyby samochodowe wraz ze wszystkimi elementami niezbędnymi do jej prawidłowego montażu. Kompleksowa usługa obejmuje szybę, montaż oraz materiały najwyższej jakości (kleje, chemia).
Jesteśmy w Sieci Partnerskiej Nordglass m. in. w procesie likwidacji szkód, zgodnie z warunkami zawartej polisy ubezpieczeniowej.

NAPRAWA SZYB
Nie każde uszkodzenie szyby musi skutkować jej wymianą. Uszkodzenia punktowe o średnicy nieprzekraczającej 22 mm – tj. średnicy monety 5-złotowej kwalifikują się do naprawy. Naprawa szyby przywraca 95% jej pierwotnej wytrzymałości w miejscu uszkodzenia, pozostawiając na fabrycznym miejscu szybę, listwy i klipsy. Koszt naprawy szyby jest niski w stosunku do jej wymiany, a czas trwania usługi wynosi ok. 30 min. Po zakończeniu naprawy samochód gotowy jest do jazdy.

POLEROWANIE SZYB
To zlikwidowanie miejscowego zmatowienia, zarysowania szyby. Polerujemy płytkie, miejscowe zmatowienia szyb najczęściej spowodowane tarciem zużytego pióra wycieraczki. Możliwość wykonania usługi i jej wartość oceniamy na podstawie oględzin.

DORABIANIE SZYB PŁASKICH
Dorabiamy szyby płaskie ze szkła hartowanego i klejonego.

HYDROFOBIZACJA SZYB
Szyby w nanotechnologii. Hydrofobizacja polega na pokryciu szyby specjalną nanopowłoką, która chroni ją przed uciążliwymi zabrudzeniami i poprawia widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych, zwiększając bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nałożenie warstwy hydrofobowej niweluje mikronierówności i wygładza taflę szkła, powodując odkraplanie wody i cieczy olejowych, co pozwala na utrzymanie szyby w czystości.

Zalety: