Zadzwoń do nas!   +48 667 666 272
  1. Czyściwa
  2. Folie
  3. Autoszyby
  4. O Firmie
Folie Okienne

Witamy w MAŁOPOLSKIM CENTRUM FOLII OKIENNYCH mającym wieloletnie doświadczenie w zakresie dystrybucji i instalacji folii okiennych.

Firma APS ma zaszczyt zaoferować Państwu najnowocześniejszą technikę zabezpieczania powierzchni szklanych przed włamaniem jak i przed szkodliwym, nadmiernym promieniowaniem słonecznym, za pomocą folii okiennych w systemie Armolite® i Sun-Gard® / Glass-Gard®.

Systemy te to specjalnie opracowane, wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne powierzchnie szklane okien. Szeroki wachlarz możliwości wszechstronnego zastosowania folii pozwoli zaspokoić indywidualne Państwa oczekiwania. Producentem oferowanych przez nas folii jest amerykański koncern FTI Inc. Firma ta od przeszło 20 lat zajmuje się produkcją folii okiennych. Jako pierwsza wprowadziła na rynek takie innowacje technologiczne jak: pierwsze systemy suchego kleju, mocne powłoki odporne na zdzieranie i optycznie czyste kleje. Oferowane przez nas folie to produkty najwyższej jakości. Produkowane są w oparciu o jakościową normę ISO 9002. Regularnie testowane posiadają zawsze aktualne atesty i certyfikaty ITB, PZH oraz ISiC. Folie samochodowe posiadają ponadto certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki pozwalający na ich instalowanie w samochodach na terenie Polski.Folie Przeciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, poprzez redukcję nagrzewania, a co za tym idzie zmniejszanie obciążania systemów klimatyzacyjnych, stosowane są w celu zwiększenia efektywności energetycznej budynków. Stanowią znakomite uzupełnienie klimatyzacji budynków, a w okresie zimowym przeciwdziałają utracie ciepła. W zależności od strefy klimatycznej, pozwalają na zmniejszenie kosztów zużywanej energii o 10 do nawet 30 proc. Koszt inwestycji montażu folii przeciwsłonecznych może się więc zwrócić już w ciągu 2-3 lat, co stanowi jeden z najkrótszych okresów zwrotu przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności energetycznej.

Folie przeciwsłoneczne są najczęściej montowane w biurach, urzędach i budynkach komercyjnych. Coraz częściej zdobywają jednak także uznanie klientów indywidualnych i są montowane w domach jednorodzinnych oraz w mieszkaniach. Oferowane przez nas folie mogą się różnić stopniem przyciemnienia, dzięki czemu stanowią także znakomity element dekoracyjny.


Zalety stosowania folii przeciwsłonecznych:

Folie Ochronne i Antywłamaniowe

Folie ochronne i folie antywłamaniowe służą do zabezpieczenia wnętrz budynków przed różnego rodzaju zagrożeniami zewnętrznymi. Najczęściej montuje się je w obiektach użyteczności publicznej: urzędach, bankach, szpitalach, w biurach czy w oknach wystaw sklepowych. W ostatnich latach coraz częściej można je jednak także napotkać w domach i mieszkaniach prywatnych. Podstawową funkcją tego typu folii jest zabezpieczenie znajdujących się w budynku osób przed odłamkami przypadkowo lub celowo zbitej szyby okna.

Folie antywłamaniowe stanowią znakomitą alternatywę dla montowania drogich, nieestetycznych i bardzo często nieskutecznych krat w oknach. Oprócz ochrony przed włamywaczami mają także właściwości przeciwwybuchowe, antypożarowe oraz są odporne na działania kwasu oraz na zadrapania. Dodatkową zaletą stosowania folii ochronnych jest zatrzymywanie przez nie nawet do 99 proc. szkodliwego promieniowania UV.


Zalety stosowania folii ochronnych i folii antywłamaniowych:

Nasze przykładowe realizacje:

  • Budynki