Zadzwoń do nas!   +48 667 666 272
  1. Czyściwa
  2. Folie
  3. Autoszyby
  4. O Firmie
Folie do Przyciemniania Szyb

Samochodowe folie okienne do przyciemniania szyb nadadzą Twojemu autu elegancki wygląd, a także wyraźnie poprawią komfort jak i również bezpieczeństwo jazdy. Folie tego typu pozwalają na zatrzymanie nawet do 93% promieniowania, dzięki czemu przeciwdziałają nadmiernemu nagrzewaniu się pojazdu i odciążają samochodowy system klimatyzacji, a co za tym idzie redukują zużycie paliwa. Inną bardzo ważną funkcją oferowanych przez nas samochodowych folii okiennych jest funkcja ochronna. Pokryte nią szyby boczne są bardziej odporne na stłuczenia oraz stanowią trudną do przełamania barierę dla włamywaczy.

Wszystkie sprzedawane oraz montowane przez nas folie okienne objęte są długoletnią gwarancją użytkowania (folie w systemie Amorlite Exclusive posiadają dożywotnią gwarancję producenta).

Zalety stosowania samochodowych folii okiennych do przyciemniania szyb:

Folie do Ochrony Lakieru

Proponujemy coś dla troskliwych właścicieli, którzy chcą chronić swoje auta podczas codziennego użytkowania. Folie Premium Shield są przeznaczone do niestandardowej ochrony lakieru samochodowego przed drobnymi uszkodzeniami takimi jak zetknięcia z kamieniami czy żwirem na drodze oraz przed drobnymi szkodami parkingowymi.

Wyjątkowo elastyczny i ultranowoczesny materiał o bardzo dużej odporności na przebicie może idealnie dopasować się do każdego elementu, dzięki precyzyjnym szablonom 3D. Folia zapewnia równomierne starzenie się karoserii samochodu i nie powoduje różnic w odcieniach lakieru. Pozostaje niewidoczna podczas użytkowania dzięki swojej pełnej przejrzystości.


Folie do Oklejania Karoserii

Zastosowanie folii do oklejania karoserii stanowi doskonałą alternatywę dla drogich i czasochłonnych usług lakiernika. Dzięki nowoczesnej technologii będziesz mógł szybko zmienić kolor swojego samochodu jak i również nadać mu nowy wygląd. Klienci mogą wybierać spośród wielu różnorodnych kolorów i wzorów oferowanych przez nas folii. Wśród nowości dostępne są folie w nowych kolorach: imitacja skóry, perła, kameleon i wiele innych.

Poza nadaniem autu nowego, atrakcyjnego wyglądu, folie do oklejania karoserii pełnią również funkcję ochronną. Dzięki 100-150 mikronom grubości znakomicie chronią lakier oraz poszczególne elementy karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Wśród oferowanych przez naszą firmę folii do karoserii znajdziesz m.in. folie serii ColorSkin 9900 firmy MACtac, która pozwala na szybką zmianę koloru samochodu. Profesjonalnie wykonany montaż zapewnia wygląd zbliżony do lakierowania i jest w pełni odwracalny – możliwe jest przywrócenie wcześniejszego wyglądu lakieru.


Zalety stosowania folii do oklejania karoserii:


Nasze przykładowe realizacje:

  • Przyciemnianie Szyb
  • Oklejanie Karoserii